دیروز طبق معمول از بابل به سمت محل پدری ،بابلسر حرکت کردم ، نرسیده به پلیس راه بابلسر ، ترافیک غیر منتظره ای را تجربه کردم ! به معبر که رسیدم متوجه شدم نیروهای نظامی، خودروهای غیر بومی را بر می گردانند! به کجا؟! نمی دانم!

همین وضعیت در دو محور دیگر منتهی به بابلسر یعنی میدان معلم(ورودی از فریدونکنار) و سه راه دانشگاه (ورودی از بهنمیر)وجود داشت!یعنی خودروهای غیر بومی برگردانده می شدند، به کجا؟! نمی دانم!

در خبر ها آمده بود نیروهای انتظامی بابل نیز در محورهای آمل ، بابلکنار و قائم شهر از ورود خودروهای غیر بومی  به داخل شهر جلوگیری می کردند و آنها را برگشت می دادند ! به کجا؟! نمی دانم!

و ظاهرا این رَوَند در دیگر شهرهای مازندارن مانند رامسر و ساری و نیز اتفاق افتاد و همچنان ادامه دارد!یقینا این محدودیت ها به جهت حقاظت از سلامتی مردم انجام می گیرد که در جای خود قابل تقدیر و تشکر است اما برگشت خودروها در داخل استان کار علمی نیست و نیتی عمومی را در پی دارد.ضمن اینکه تاثیری در عدم انتقال کرونا ویروس در سطح استان ندارد چون حامل خوردو بهر حال داخل استان تردد می کند ، حالا بابلسر نشد ، بابل و یا .

آیا بهتر نبود بجای اینکه هر شهری برای خود جدا گانه عمل کند و حلقه ی قرنطینه ای ایجاد نماید ،با اطلاعیه ی قبلی و توجیه مردم، راههای ورودی استان مازندران برای غیر بومی ها مسدود می شد؟!

بخشی نگری، مشکل گشا نیست، استانی فکر کنیم!

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

mistsprayf Melissa بهترین وکیل دادگستری اصفهان حجت اله کریمیان شرکت بهین طرح چکاد خبرهای روز گیم پلی و بازیهای کامپیوتری خاطرات ممنوعه Theresa دانلود آهنگ فارسی جوابشو بده کانال فروش سوالات نهایی 98